Когато два лъва се срещнали………….Се родило нещо красиво.Антония и Роман! Едно обикновенно семейство.Необикновенното в тази история е ,че тя всъщност става все по красива.
РОМАН И АНТОНИЯ . АДВОКАТ И ЗЪБОЛЕКАР.
Тя за Роман: земен човек, перфекционист,строг,справедлив,деен,безкомпромисен,напорист,винаги с мнение по всички въпроси,готов да го отстоява Той за Антония: Обича да помага на хората,раздава се за децата си,всеотдаен зъболекар,добър приятел
Как се срещнахте?
Антония:В нощен клуб, запозна ни наша обща приятелка.
Роман: Преди 10 Г.Среща,приключила с брак за по-малко от 2 години

Любов от пръв поглед ли беше?
Роман:Определено. Ние от зодия лъв обичаме от все сърце.
Антония:Да,несъмнено…с пеперудите в стомаха и ускоряването на пулса. Тони,разкажи как ти предложи брак?
Бяхме се изтегнали на дивана една вечер,и аз му разказвах как е хубаво да помислим за деца….а той отвърна: “А не трябва ли да се оженим първо?” И от джоба си извади годежен пръстен. Колко ли дълго е разнасял този пръстен в джоба в очакване на подходящия момент? Още е загадка за мен.
Роман-дълго ли мисли?
Не съм се колебал изобщо . Още когато я срещнах разбрах , че това е жената , която съм чакал и така вече почти 9 години сме заедно. Родиха ни се прекрасни деца , но има място за още едно 😉
Кой слуша повече?
Роман:Аз разбира се. Поради сходството на характерите ни и зодиите ние доста често спорим, когато се налага да вземем някакво важно за нас решение , но в крайна сметка нещата се получават при това доста добре .
Антония:Двамата сме една зодия(Лъв) и в 90% от случаите мислим еднакво…така,че не ни се налага много да обсъждаме. Например за името на най-голямата ни дъщеря не бяхме обсъждали име почти до края…Аз обаче имах едно единствено в главата си-Екатерина,и бях твърдо решена да се преборя за него(знаете какви спорове са по този въпрос).Чаках Роман да подхване темата до началото на 9 месец,но когато и това не стана,го попитах директно на какво име се е спрял. Той ми каза” една жена има в историята с второ име Велика!!! Какво съвпадение и облекчение!Повече не сме обсъждали въпроса.

Коя е лошата черта на другия?
Роман: Работохолизъм, но това е по скоро лошо за нас нейните близки 😉 , и много добре за пациентите и на които е отдадена безкрайно.
Антония: Роман мисли,че винаги е прав и трудно допуска чуждо мнение.С годините стигнах до заключението,че той никога не говори празни приказки,а тезите са му винаги подкрепени с факти. Почти винаги е прав,а това трудно се преглъща от опонента.И все пак той често се допитва до моето мнение. Моята най-лоша черта е…че не обичам да ми казват какво да правя и в някои ситуации съм излишно вироглава…това,естествено , ни докарва неприятни спорове,но и двамата доста пораснахме и си напаснахме характерите
Антония ,Роман помага ли ти в ежедневните задължения?
Да,за учудване Роман е много добър кулинар,дори приятелите ни го караха да се явява в Мастър Шеф…много често пуска прахосмукачка,но най-голямата му помощ е в грижите за децата! Истински детешор!
Роман,какво най много обичаш да правиш в кухнята? Моята страст е готвенето, който ме познава знае много добре . Поради тази причина аз готвя вкъщи. Обожаваме паста и риба!
За какво не ви стига времето?
Роман: За любимия ми спорт . Страстен почитател съм на ските. За почивки извън града, поради нашите професии това е трудно за планиране.




